Aplikacje mobilne

Lotniczy Dęblin

Lotniczy Dęblin - to nowoczesna i bezpłatna aplikacja mobilna, umożliwiająca potencjalnemu użytkownikowi, którym jest Inwestor zapoznać się z walorami inwestycyjnymi jakie do zaoferowania ma miasto Dęblin.

Aplikacja stanowi mobilne kompendium wiedzy dotyczące sfery gospodarczej i inwestycyjnej miasta Dęblin. Inwestor z poziomu prywatnego urządzenia mobilnego dzięki aplikacji ma szansę zapoznać się z prezentowanymi ofertami inwestycyjnymi miasta, które przeznaczone są na sprzedaż lub wynajem. Zamieszczone w aplikacji wizualizacje 2D i 3D terenów inwestycyjnych w sposób innowacyjny zachęcają do zapoznania się z ofertą. Aplikacja promuje miasto Dęblin jako miejsce przyjazne dla biznesu i otwarte na nowe inwestycje.

„e-Tarnogród”

„e-Tarnogród” to nowoczesna i bezpłatna aplikacja mobilna, dzięki której potencjalny użytkownik - Inwestor ma dostęp do informacji m.in. o gminie Tarnogród i zlokalizowanych na jej obszarze atrakcyjnych terenów inwestycyjnych.

„e-Tarnogród” to aplikacja promująca tereny inwestycyjne. Umożliwia dostęp do najważniejszych informacji z poziomu prywatnego urządzenia mobilnego, zapewniając tym samym wygodę i oszczędność czasu. Jedną z najważniejszych treści dla Inwestora jakie można odnaleźć w aplikacji są informacje o korzyściach płynących z inwestowania w gminie Tarnogród (np. możliwości zwolnień, ulgi). Całość uzupełnia galeria aktualnych zdjęć terenów przeznaczonych do zainwestowania.